После педесет година поново у ђачкој клупи

Основна школа “Слободан Савковић”  из Старих Бановаца угостила је своје бивше ученике који су пре педесет година завшили основну школу.
Обележавале су се у овој школи разне годишњице, али је заиста реткост да нека генерација слави овакав јубилеј.
Иако, нажалост, нису дошли сви, то није покварило прилику за евоцирање успомена из ђачких дана.
Организациони одбор на челу са Бошком Ђуричић, официрски је испланирао сваки детаљ до савршенства.
Показала је ова генерација да је васпитавана на традиционалан начин па су пре свега положили цвеће на гробове својих преминулих другара, наставника, разредног старешине и директора школе.
Нису заборавили ни своју учитељицу Радојчић Цецу, која им се захвалила на позиву, али није могла да дође.
За гест- капа доле.
После тога окупили су се у својој школи где их је дочекао и скромно угостио директор школе.
За почетак “ученици” су обишли школу која је данас много већа и, наравно, прилагођена новом времену.
Свакако, најзанимљивији тренутак се догодио у њиховој учионици, када су поново сели  на иста места као пре педесет година.
Чувени фотограф Мића се потрудио да забележи овај тренутак како би се допунила богата монографија  ове школе, која ускоро обележава 260 годинарада и постојања.
Временски оквир је заиста мали да би се препричале све догодовштине из ђачких дана, али  се намеће закључак да су сви имали мало, а и то мало били спремни да поделе са другим.
Дружење је настављено у ресторану “Венеција”, и није случајно што је
изабран баш овај ресторан.
Ту су топло дочекани од синова власника ресторана који је такође био њихов школски друг, који нажалост, није више међу живима.
На крају хармоника је дала посебан печат дружењу, са поруком да се
у наредном периоду састају сваке године.
Била је то једна успешна и поносна генерација разредног старешине
Милинковић Лазе и директора школе Ђурић Живана, а  овим дружењем су то потврдили.

НАБАВКЕ:

Правлиник о набавкама

 

Тендер настава у природи

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација

 

Тендер за излете

2017

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација

 

Тендер за електричну енергију 2017

 

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација

Одлука о додели уговора

 

Тендер за наставу у природи

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација

Измене и допуне

Одлука о додели уговора

 

 

Тендер за екскурзију

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација

 

Тендер за снабдевање електричном енергијом

Позив

Конкурсна документација

Одлука о додели уговора

Запослени

НАСТАВНО ОСОБЉЕ    

1. АЈДИНОВИЋ СОЊА, професор географије, одељењски старешина V3 .

2. БАЈИЋ ДАНИЈЕЛА, професор историје и грађанског васпитања.

3. БЗОВСКИ ВЛАДАНА, профeсор музичке културе.

4. ВАСИЉЕВИЋ СЛАВИЦА, професор биологије, одељењски старешина V1.   

5. ВЕЗМАР ЈЕЛЕНА, професор српског језика.

6. ВЕЧЕРИНАЦ ТАТЈАНА, професор енглеског језика.

7. ВУДРАГОВИЋ ЗОРКА, професор физике и технике.

8. ГАВРИЋ ДРАГО, професор физичког васпитања.

9. ГАРИЋ БИЉАНА, професор немачког језика, разредни старешина VII1. 

10. ДЕЈАНОВИЋ МИРЈАНА, професор математике, одељенски старешина VII2.

11. ДУЈМОВИЋ МИРЈАНА, наставник разредне наставе, одељењски старешина III3.

12. ЗОРИЋ МИЛИЦА, мастер учитељ, 1987. годиште, одељењски старешина IV2.

14. РАЈКОВИЋ ЈЕЛИЦА, наставник разредне наставе,  одељењски старешина IV 3.

15. KЕРЕЧКИ БРАНИСЛАВ, теолог, богословски факултет.

16. КЕРКЕЗ ИВАНА, наставник ликовног васпитања, одељењски старешина VI3.

17. КОРОЛИЈА АЛЕКСАНДАР, професор разредне наставе, одељењски старешина I2.

18. КОЦИЋ СНЕЖАНА, професор српског језика, одељењски старешина VIII2.

19. ЛЕТИЛОВИЋ ЉИЉАНА, професор разредне наставе, одељенски старешина I3.

20. МАЉКОВИЋ СЛАЂАНА, професор разредне наставе, одељењски старешина I1.

21. МАЦУРА ТАТИАНА, професор енглеског језика, одељењски старешина VI1.

22. МИЛОЈЕВИЋ ЉУБИЦА, наставник разредне наставе, одељењски старешина III2.

23. МИЉКОВИЋ ВЕРИЦА, професор разредне наставе, одељењски старешина IV1.

24. РАДИСАВЉЕВИЋ МИРЈАНА, професор разредне наставе, одељењски старешина III1.

25. РАДУЛОВИЋ НАТАША, професор енглеског језика.

26. РНИЋ ЉИЉАНА, професор разредне наставе, одељењски старешина II3.

27. РОДИЋ НЕЛА, професор физике и хемије, одељењски старешина VI2.

28. РОНДИЋ ЈЕЛИЦА, профeсор музичке културе.

29. САВИЋ МИЛИЦА, професор физичког васпитања, одељењски старешина VII3.

30. СИМИЋ ДРАГАНА професор математике, одељењски старешина VIII1.

31. СТОЛИЋ МИРЈАНА, професор разредне наставе, одељењски старешина II1.

32. ТАКАЧ ДРАГАНА, професор разредне наставе, одељењски старешина II2.

33. ТОМИЋ ПАУЛИНА, професор ТО.

34. ХОМА МАРИЈА, дипломирани историчар.

35. ШЉУКИЋ РАДИНКА, професор српског језика, одељењски старешина V2.

36. ЕЛВИРА ВАШТАР КАСАВИЦА, професор енглеског језика.

37. НЕВЕНА СТАМЕНКОВИЋ, профeсор музичке културе.

38.СЛОБОДАНКА ТРИВАНОВИЋ, наставник математике.

39. ЧАВИЋ БИЉАНА, професор немачког језика.

 

ВАННАСТАВНО ОСОБЉЕ  

  • МИЛОЈЕВИЋ БОШКО, директор.
  • ЦВЕТКОВИЋ НАДА, педагог.
  • ЈОЈИЋ КОВАЧЕВИЋ СЛАЂАНА, професор разредне наставе, библиотекар.
  • ЛУКАЧ БРАНКА, секретар.                                        
  • МИЈАЧЕВИЋ ВЕРА, рачуновођа.  
  • МИЈАЧЕВИЋ СЕНКА, административни радник.
  • УЗЕЛАЦ ДАЛИБОРКА, педагошки асистент.  
  • САВИЋ БРАНКА, помоћни радник.
  • ЧОДАНОВИЋ СЛАЂАНА, помоћни радник.
  • ЗЕЉУГ МАРИЈАНА, помоћни радник.
  • ВАСИЉЕВИЋ ГОРАН, домар.
  • ВЕЧЕРИНАЦ СТЕВАН, ложач централног грејања.
  • КАЛАЈЏИЋ СЊЕЖАНА, помоћни радник.
  • САВИЋ ЉУБОМИР, помоћни радник.
  • АНТИЋ СНЕЖАНА, помоћни радник.
  • ШАРАЦ ЗОРИЦА, помоћни радник.



              


Распоред звона

Отворена врата


,,ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА“ 2017-2018

Наставник

Одељенски старешина

Предмет

Дан

Време

Слађана Маљковић

1-1

 

понедељак

1.час

Александар Королија

1-2

 

четвртак

3.час

Љиљана Летиловић

1-3

 

петак

2.час

Мирјана Столић

2-1

 

четвртак

4.час

Драгана Такач

2-2

 

уторак

3.час

Љиљана Рнић

2-3

 

четвртак

2.час

Мирјана Радисављевић

3-1

 

четвртак

4.час

Љубица Милојевић

3-2

 

уторак

2.час

Мирјана Дујмовић

3-3

 

среда

4.час

Верица Миљковић

4-1

 

понедељак

3.час

Милица Зорић

4-2

 

понедељак

3.час

Јелица Рајковић

4-3

 

уторак

2.час

Татјана Вечеринац

 

Енглески језик

четвртак

5.час

Снежана Коцић

8-2

Српски језик

понедељак

5.час

Радинка Шљукић

5-1

Српски језик

петак

4.час

Јелена Везмар

 

Српски језик

среда

2.час

Татиана Мацура

6-1

Енглески језик

четвртак

3.час

Елвира Ваштаг Касавица

 

Енглески језик

уторак

3.час

Биљана Гарић

7-1

Немачки језик

петак

3.час

Биљана Чавић

 

Немачки језик

среда

7.час

Драгана Шуњка

8-1

Математика

среда

3.час

Мирјана Дејановић

7-2

Математика

петак

2.час

Слободанка Тривановић

 

Математика

уторак

2.час

Ивана Керкез

6-3

Ликовна култура

петак

4.час

Јелица Рондић

 

Музичка култура

среда

3.час

Владана Бзовски

 

Музичка култура

понедељак

3.час

Невена Стаменковић

 

Музичка култура

среда

7.час

Соња Ајдиновић

5-3

Географија

петак

2.час

Нела Родић

6-2

Физика, хемија

четвртак

2.час

Зорка Вудраговић

 

Физика, ТИО

среда

2.час

Паулина Драган Томић

 

ТИО

четвртак

3.час

Славица Васиљевић

5-2

Биологија

четвртак

4.час

Јасмина Лукач

 

Биологија

понедељак

2.час

Марија Хома

 

Историја

петак

4.час

Милица Савић

7-3

Физичко васпитање

петак

4.час

Драго Гаврић

 

Физичко васпитање

понедељак

4.час

Данијела Бајић

 

Грађанско васпитање

петак

5.час

Милош Јованчевић

 

Информатика

четвртак

6.час

Бранислав Керечки

 

Верска настава

петак

3.час


верзија у PDF

 

Секције

1. Ликовна креативна радионица 3 -4.раз. Мирјана Радисављевић
2. Спортска секција(од I до IV) Александар Королија
3. Ликовно-креативна радионица ЗВОНЦЕ за ученике 1-2 разреда. Слађана Маљковић
4. Рецитаторска млађи узраст Мирјана Столић
5. Хор старијих ученика, Секција * љубитеља музике* Нада Босиљчић
6. Спортске секције виших разреда Милица Савић, Драго Гаврић
7. Драмска секција 1 Радинка Шљукић Драгана Такач
8. Математичка секција 4раз. Љубица Милојевић
9. Математичка секција 3.раз. Љиљана Рнић
10. Лингвистичка секција Снежана Коцић
11 Ликовна секција 5-8. раз Ивана Керкез
12. Секција енглеског језика Татиана Мацура, Татјана Вечеринац
13. Спортска секција -одбојка Љиљана Летиловић
14. Еколошка секција Слађана Јојић
15. Саобраћајна секција Паулина Томић

Школски одбор


Милан Савић -локална самоуправа-председник
Душан Лукић - локална самоуправа
Драгомир Ашћерић - локална самоуправа
Слободан Крњајић - Савет родитеља
Снежана Црногорац - Савет родитеља
Мирјана Радисављевић - Наставничко веће
Љиљана Рнић - Наставничко веће
Мирјана  Дејановић - Наставничко веће

Школски календар

Школски календар за 2017/2018 годину.


верзија у PDF

Стручни тимови

Тимови 2017/2018

Школски развојни тим
Бошко Милојевић *
Нада Цветковић
Драгана Шуњка
Верица Миљковић
Снежана Црногорац
Миле Сребро
Жељко Мирковић


Тим за самовредновање
Бошко Милојевић
Нада Цветковић
Верица Миљковић
Слађана Маљковић
Мирјана Радисављевић *
Нела Родић

Руководиоци стручних већа
Стручно веће наставника разредне наставе: Драгана Такач
Стручно веће наставника друштвених наука: Марија Хома
Стручно веће наставника природних наука: Зорка Вудраговић
Стручно веће наставника за естетско и  физичко васпитање: Милица Савић


Тим за професионалну оријентацију
Нада Цветковић*
Снежана Коцић
Драгана Шуњка
Мирјана Дејановић


Тим за здравствену превенцију
Славица Васиљевић *
Милица Савић
Слађана Маљковић
Далиборка Јовановић
Патронажна служба ДЗ


Школски инклузивни тим
Татјана Вечеринац *
Снежана Коцић
Љиљана Летиловић
Александар Королија


Тим за екологију
Слађана Јојић Ковачевић*
Љиљана Летиловић
Славица Васиљевић
Соња Ајдиновић


Ђачки парламент
Зорка Вудраговић *
Слободанка Тривановић
Биљана Гарић
Бранислав Керечки


Тим за културну и јавну делатност школе
Јелена Везмар*
Драгана Такач
Владана Бзовски
Татјана Вечеринац
Снежана Коцић
Ивана Керкез
Јелица Рондић
Бранислав Керечки
Радинка Шљукић


Комисија за екскурзије и излете
Соња Ајдиновић*
Бранислав Керечки
Марија Хома
Верица Миљковић


Тим за заштиту деце од насиља
Марија Хома*
Љиљана Рнић
Данијела Бајић
Елвира Ваштаг Касавица
Мирјана Дујмовић
Нада Цветковић


Тим за малолетничку делинквенцију
Слободанка Тривановић*
Драго Гаврић
Драгана Такач
Милица Савић
Јелена Везмар
Нела Родић


Тим за промоцију и маркетинг школе
Маркетинг: Бошко Милојевић
Сајт школе: Милош Јованчевић
Школски лист:  Јелена Везмар*
                            Милица Зорић
                            Снежана Коцић
                            Радинка Шљукић
                            Tатјана Вечеринац
                            Tатиана Мацура
                            Биљана Гарић
                            Ивана Керкез
                             Јелица Рајковић
                            Мирјана Радисављевић

Тим за стручно усавршавање
Бранка Лукач*
Љубица Милојевић
Татиана Мацура
Верица  Миљковић


Руководиоци разредних већа
1. разред: Александар Королија
2. разред: Љиљана Рнић
3. разред: Љубица Милојевић
4. разред: Милица Зорић
5. разред: Славица Васиљевић
6. разред: Ивана Керкез
7. разред: Биљана Гарић
8. разред: Снежана Коцић